Tlumočení

Potřebujete se domluvit s lidmi ze zahraničí?tlumočení

Potřebujete překonat jazykovou bariéru?

Chcete rozumět ostatním a aby ostatní rozuměli vám?

 

Pomohu vám najít společnou řeč.

S čím vám mohu pomoci?

  • Konsekutivní tlumočení
  • Simultánní tlumočení
  • Doprovodné tlumočení
  • Tlumočení po telefonu

Tlumočím…

Konference, semináře, obchodní jednání, workshopy, přednášky, školení, diskuze, interview, jednání na úřadech, obchodní prezentace, tiskové konference, vernisáže, výslechy na cizinecké policii atd.

 

Nevíte jistě, jaký typ tlumočení je pro vás nejlepší? Rád vám poradím.

Kontaktujte mě!

 

Do čeho investujete?

Charakteristika toho, co díky mým službám získáte

Díky znalostem a dovednostem, kterých jsem nabyl během studia překladatelství a tlumočnictví a českého jazyka a literatury na Univerzitě Karlově v Praze, dostanete služby odpovídající evropské normě kvality EN15038:2006.

Kde jinde než při osobním kontaktu s cizinci je třeba, aby komunikace byla efektivní. Díky mé perfektní znalosti jazyků a praktickým komunikačním dovednostem si můžete být jistí, že dostanete profesionálního tlumočníka, který zařídí, že budete rozumět a ostatní budou rozumět vám.

Všichni uvítají, pokud s nimi budete komunikovat v jejich jazyce. Některé národy si totiž na svůj jazyk velmi potrpí. Přenecháte-li tlumočení svých akcí zkušenému profesionálovi, vaši obchodní partneři a klienti to ocení. Tímto se vám mohou otevřít dveře k novým klientům. Proto potřebujete, abych pro vás tlumočil já.

Někteří lidé se automaticky obracejí na agenturu. V dnešní době moderních technologií ale agentury fungují spíše jen jako prostředník (navíc často dost zbytečný). Obvolají lidi ze svých seznamů a snaží se najít toho nejlevnějšího člověka, aby jim zůstala vysoká marže. Pro každou zakázku je důležité znát potřeby a očekávání klienta. Každý projekt je unikátní, proto si zasloužíte spolupracovat s někým, kdo si je toho vědom.

Díky tomu, že jsem profesionál se zkušeností v oboru, nikdy jsem nepropásl deadline a na zakázky chodím vždy velmi dobře připraven, můžete mít klid v duši, čisté svědomí a především více času na jiné věci.

Většina lidí se domnívá, že služby profesionálních tlumočníků jsou velmi drahé. Na první pohled se to tak samozřejmě může zdát. Už se ovšem několikrát stalo, že se na mě klienti obrátili a prosili mě, abych napravil škodu, kterou jim napáchal člověk bez praxe a vzdělání v oboru. Nedělejte stejnou chybu, zvažte dobře, nač chcete své peníze vynaložit.

Share